Rugpjūčio 10 d. ekskursija į Suvalkiją ir spektaklis Jono Basanavičiaus gimtinėje

Tęsiasi ekskursijų ciklas su teatro „Arbatvakariai“ spektakliais autentiškoje aplinkoje. Pakeliauta po Žemaitiją ir Biržuvėnų dvare žiūrėtas spektaklis „Gulbės giesmė“, pabuvota Dzūkijoje ir Jašiūnų dvare mėgautasi spektakliu „Liudvisė. Nuo Vilniaus iki Konstantinopolio“. Šįkart siūlome ekskursiją po Sūduvą ir spektaklį „Mano Tėvynė – prie jo širdies“ Ožkabaliuose, Jono Basanavičiaus gimtinėje. Jo metu išvysite dar nepažintą Joną Basanavičių, sužinosite apie jo lemtingą meilę čekų vokietaitei Gabrielai Eleonorai Mohl (1863–1889 m.). Atsiminimuose Tautos patriarchas rašė: „Ir aš nė manyti nemaniau, kad mano širdžiai teks pergyventi vieną svarbiausių momentų visame mano gyvenime – karštą meilę… Tai buvo geriausia ir gražiausia žmona pasaulyje… Po Elės mirties aš tapau seniu, ligotu žmogumi, kuo ne invalidu…“ Spektaklį režisavo Eglė Tulevičiūtė, vaidina Kristijonas Siparis (kaipo Jonas Basanavičius) ir Lina Krasnovaitė (kaipo Eleonoros vizija). Kostiumus vaidintojams įtaisė Zita Gustienė, talkino „Filigrania“.
Prieš spektaklį aplankysime Šilavoto davatkyną – neformalų moterų vienuolyną, veikusį beveik 100 metų, taip pat Šilavoto bažnyčią ir šalia jos buvusią NKVD laikinojo sulaikymo kamerą, kurioje kalinti suimtieji ir tremtin pasmerkti apylinkių gyventojai. Pabuvosime Sūduvos regiono puošmenoje – Paežerių dvaro sodyboje, Bartninkuose, prie bažnyčios, kurioje buvo pakrikštytas Jonas Basanavičius, liekanų ir, žinoma, Ožkabaliuose, jo gimtinėje, kur vyks dar viena ekskursija ir spektaklis.
Pasiūlymo kaina: 45 EUR/ASM. Kainą sudaro: autobuso ir salės nuoma, kelionės draudimas, spektaklio bilietas, ekskursijos vadovo paslauga, lankytinų objektų bei vietos gidų apmokėjimas. Bus galimybė pietauti Vilkaviškyje (5 EUR/ASM – mokėti patiems).

SVARBI PASTABA. Jei sudomino šis pasiūlymas, visų pirma, paskambinkite tel. 8687 16508 ir tik po to perveskite pinigus.
APMOKĖJIMAS. Mokėti pavedimu. Gavėjas Aurelija Arlauskienė sąsk. Nr. LT95 7044 0600 0518 2359 AB SEB bankas. Mokėjimo nurodyme pažymėti – Už 2019-08-10 ekskursiją/spektaklį. Apie pavedimą informuoti arba pavedimo kopiją atsiųsti el.paštu paulavosrespublika@gmail.com. Šiuo paštu taip pat informuoti, ar pietausite Vilkaviškyje. Jeigu taip, tai ką renkatės – sriubą, kokį kepsnį (vištiena, kiauliena, vegetariškas) – 5 EUR, be sriubos – 4 EUR. Ši informacija būtina.
Išvykimas iš Vilniaus (Spaudos rūmų automobilių stovėjimo aikštelė) 2019-08-10 7.30 val. , grįžimas apie 21.00 .
Kontaktiniai asmenys – Aurelija (8687 16508), Eglė (8650 44713), Kristijonas (8689 83689).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.